Witaj na stronie licencjonowanego dystrybutora marki Zina!

+ 48 798 690 557, 606 248-040                biuro@nicesport2.pl

TRIGOAL - NOWA INNOWACYJNA GRA TRENINGOWA

30 maja 2021

Trigoal to nowa gra i pomoc treningowa opracowana z myślą o osiągnięciu wyższego tempa gry, która zachęca do kreatywności, czerpania przyjemności z gry w futbol i nauki krótszych czasów reakcji przez zawodników w trakcie samej gry. Innowacyjna, trójstronna bramka piłkarska szybko angażuje graczy nieograniczoną liczbą zastosowań i ćwiczeń – od szybkości i umiejętności technicznych, przez budowanie kreatywności w ataku, aż po naukę odpowiednich mechanizmów piłkarskich w obronie.

 

W naszym zestawie obecne są najważniejsze elementy - potrójna bramka o wymiarach 18x18 calu, trzy kilogramowe obciążniki wykonane z gumy, silikonowe dyski do strefy "No-go", a także dyski "restart", które wyznaczają pole gry. Poza samymi praktycznymi elementami zestawu, zawarta jest w nim również poręczna torba na ramię, w której zmieści się wszystko niezbędne do gry w Trigoal.

 

Koncepcja Trigoal jest dwojaka. Można w nią grać dla przyjemności lub pomóc w rozwoju ważnych umiejętności piłkarskich. Jej uniwersalny charakter pozwala zastosować ją w treningach dla każdej płci, na każdym poziomie zaawansowania, na dowolnej nawierzchni i w dowolnym czasie. Od profesjonalnego klubu piłkarskiego z menadżerami i zawodowymi piłkarzami, po amatorskie zespoły, a nawet na lekcjach wychowania fizycznego w szkołach podstawowych lub we własnym ogrodzie z przyjaciółmi.

 

Szybko angażuje graczy i ma nieograniczoną liczbę zastosowań i ćwiczeń. Wzmacnia cechy przywódcze i rozwija umiejętności szybkiego podejmowania decyzji oraz kreatywność. Unikalny charakter tego produktu jest idealny do doskonalenia umiejętności dryblingu, strzelania, podania, odbioru i gry w defensywie - wszystko jest możliwe do nauczenia się w prosty sposób. W całej koncepcji istnieje również wiele sposobów gry. Od prostych pojedynków jeden na jeden po mecze drużynowe.

 

Produkt otrzymał certyfikat rozwoju od FIFA. Federacja twierdzi, że Trigoal może odgrywać kluczową rolę w rozwoju futbolu młodzieżowego i amatorskiego na całym świecie oraz uznała tę koncepcję za zupełnie innowacyjne podejście do piłki nożnej. Na lata 2015-2018 umieściła tę dyscyplinę w swoim Global Youth Programm. Zabawę testowali również najmłodsi zawodnicy z Manchesteru United i Blackburn Rovers, a także amatorskich klubów piłkarskich na Wyspach Brytyjskich. Teraz jest już w Polsce, a ZINA, jako pionier w promocji Trigoal, oferuje Wam zestaw w atrakcyjnej cenie i z przykładowymi ćwiczeniami na naszym blogu.

 

Ta zupełnie nowa i rewolucyjna metoda treningu pomoże rozwinąć wszystkie umiejętności do gry w piłkę nożną. Kup zestaw Trigoal i wypróbuj na wszelkie sposoby!

 

ZALETY:

  W zestawie znajduje się:

1. Potrójna bramka o wymiarach 18x18

2. Trzy kilogramowe obciążniki wykonane z gumy, silikonowe dyski do strefy "No-go"

3. Dyski "restart", które wyznaczają pole gry oraz

4. Poręczna torba na ramię

Nowość na rynku, kupisz tylko u nas!

Nowa, innowacyjna i kreatywna gra treningowa rozwijająca umiejętność gry w piłkę nożną poprzez świetną zabawę.

 

 

  Cena: 749,00 zł 

 

 

 

spodenki termoaktywne zina bionic

Zobacz rozmiary odzieży Zina

ZAMÓW LUB ZAPYTAJ O PRODUKT

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZDJĘCIA

NOWOŚCI ZINA

akcesoria treningowe zina
kategorie sprzętu i odzieży piłkarskiej zina

Twój e-mail:

Zgonda

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową (newsletter) informacji o ofercie i nowościach pojawiających się na naszej stronie.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NOWOŚCIAMI, PROMOCJAMI I CIEKAWOSTKAMI!

Zina Mazowieckie, Zina Podlasie, Zina Podkarpacie

KONTAKT

 

NICE SPORT 2

ul. Łukowska 60,

04-133 Warszawa

tel. (+48) 798-690-557

e-mail: biuro@nicesport2.pl

Created by Smart Pixel

Copyright © 2021  Nice Sport 2

zina
adidas
 DRESY ZINA MĘSKIE