Firma Zina dysponuje bardzo szeroką gamą produktów, na którą składa się mi.n.: stroje piłkarskiedresy treningowe, a także odzież wyjściowa typu lifestyle. Oprócz odzieży piłkarskiej nasza oferta zawiera torby i plecaki, akcesoria treningowe oraz piłki treningowe i piłki meczowe, których jakość została potwierdzona nadaniem licencji przez FIFA.

 

Firma posiada linie produktów na różnych poziomach cenowych dzięki czemu możemy zaspokoić potrzeby zarówno drużyn występujących w Ekstraklasie jak i mniejszych klubów, szkółek i akademii piłkarskich oraz amatorów.

 

Od lat marka Zina prowadzi działania badawczo-rozwojowe w biurze ZINA LAB, których celem jest wypracowanie innowacyjnych rozwiązań podnoszących jakość swoich produktów, tak aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Najsmaczniejszymi owocami pracy w ostatnich dwóch latach są: Linia treningowa Delta Pro, a także 12-panelowa piłka meczowa Sierra Pro 2.0 wykonana najnowszej technologii Thermo Connect.

 

Witaj na stronie licencjonowanego dystrybutora marki Zina!

+ 48 798 690 557, 606 248-040                biuro@nicesport2.pl

ADIDAS  jest marką numer 1 na rynku butów, odzieży i sprzętu sportowego w zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Esencją marki jest pasja dla sportu i sportowej rywalizacji. Wartości, na jakich oparta jest marka adidas, to: pasja, innowacyjność, autentyczność, zaangażowanie, inspiracja i otwartość. Od początków istnienia firma adidas inspiruje swoich konsumentów oraz dostarcza sportowcom najlepsze na świecie i najbardziej innowacyjne technologicznie produkty. Marka nieustannie wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. Jest zaangażowana we wspieranie ich w dążeniu do wyznaczania nowych celów, przełamywania barier i uzyskiwania coraz lepszych wyników. Zobacz najnowszy katalog Adidas Teamwear 2022 >>

MARKA ZINA od wielu lat jest czołowym polskim producentem odzieży sportowej. W swoim asortymencie posiada odzież piłkarską i odzież meczową. Ogromną popularnością cieszą się komplety piłkarskie, spodenki piłkarskie jak i piłkarskie koszulki ZINA. Komplet piłkarski Benites oraz Lascala coraz częściej widoczny jest na polskich boiskach. Kluby sportowe szczególnie upodobały sobie skarpety piłkarskie, getry do piłki nożnej oraz spodenki sportowe. Skarpetogetry Libra i Puerto osiągają szczyty sławy. Wszystkie produkty marki ZINA wykonane są z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje komfort użytkowania oraz niezawodność. Zastosowane w produkcji technologie ułatwiają sportowcom czynny udział w życiu sportowym.

 

O FIRMIE

Firma Nice Sport 2 specjalizuje się  w sprzedaży hurtowej odzieży, sprzętu i butów piłkarskich. Nasze długoletnie doświadczenie w branży sportowej sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom. Zaopatrujemy przede wszystkim kluby piłkarskie, zarówno te z niższych klas rozgrywkowych jak i te z I, II czy III ligi. Naszymi klientami są ośrodki sportu, prywatne firmy i instytucje państwowe a także podwórkowe drużyny.

 

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi producentami sprzętu sportowego o ugruntowanej pozycji na rynku, którzy oferują najwyższą jakość towaru. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Zina na woj. Mazowieckie oraz Podkarpackie a także licencjonowanym dystrybutorem niemieckiej marki Adidas. Wykonujemy także nadruki na odzież.

 

Dla naszych stałych klientów oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy, zniżki na zakupy oraz inne bonusy.  Zachęcamy do współpracy!

 

Zaopatrujemy w sprzęt piłkarski między innymi: Znicz Pruszków, Wisła Płock, Pogoń Siedlce.

Zina Mazowieckie, Zina Podlasie, Zina Podkarpacie

KONTAKT

 

NICE SPORT 2

ul. Łukowska 60,

04-133 Warszawa

tel. (+48) 798-690-557

e-mail: biuro@nicesport2.pl

Created by Smart Pixel

Copyright © 2021  Nice Sport 2

zina
adidas
 DRESY ZINA MĘSKIE