Nowe stroje sędziowskie Zina

 

Na rok 2022 marka Zina przygotowała nowe koszulki sędziowskie o nazwie SALVA. W kolekcji tej zawierają się koszulka sędziowska z krótkim rękawem oraz długim rękawem a także spodenki sędziowskie. 

 

Stroje sędziowskie Piłka Nożna

 

Nasi klienci doceniają  nasze koszulki sędziowskie, które są wygodne, dopasowujące do ciała a także przewiewne i wytrzymałe. Spodenki sędziowskie marki Zina  także są  wysokiej jakości, mają boczne kieszenie,  są wentylowane,  przewiewne, a także wygodne w noszeniu.

 

Koszulka sędziowska Zina

 

Koszulki sędziowskie Zina uszyte są z specjalnego poliestru ACTIVE WAVE, który skutecznie odprowadza pot i ciepło na zewnątrz materiału. Dzięki kanałom wentylacyjnym koszulka sędziowska jest przewiewna i zapewnia uczucie suchości. Nowoczesny krój koszulek sędziowskich marki Zina daje wyjątkową swobodę ruchów nawet podczas najtrudniejszych meczów piłkarskich w ciężkich warunkach pogodowych.

 

Koszulka sędziowska z długim rękawem

 

W swojej ofercie marka Zina posiada także koszulki sędziowskie z długim rękawem. Obecnie dostępny jest nowy model SALVA oraz starszy SIENA. 

 

Spodenki sędziowskie 

 

Praca nóg jest kluczowa dla każdego sędziego. Spodenki sędziowskie marki Zina są szyte z lekkiego, oddychającego oraz wytrzymałego materiału, który gwarantuje świetną przewiewność a dzięki ergonomicznej formie zapewnia szeroki zakres ruchów. 

 

Twój e-mail:

Zgonda

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową (newsletter) informacji o ofercie i nowościach pojawiających się na naszej stronie.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPISZ SIE DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NOWOŚCIAMI, PROMOCJAMI I CIEKAWOSTKAMI!

akcesoria treningowe zina
kategorie sprzętu i odzieży piłkarskiej zina

Witaj na stronie licencjonowanego dystrybutora marki Zina!

+ 48 798 690 557, 606 248-040                biuro@nicesport2.pl

STROJE SĘDZIOWSKIE ZINA

Zina Mazowieckie, Zina Podlasie, Zina Podkarpacie

KONTAKT

 

NICE SPORT 2

ul. Łukowska 60,

04-133 Warszawa

tel. (+48) 798-690-557

e-mail: biuro@nicesport2.pl

Created by Smart Pixel

Copyright © 2021  Nice Sport 2

zina
adidas
 DRESY ZINA MĘSKIE